Ã–VRIGT / Diverse / Syskrin med handtag 17516230

nr 1751 6230

Syskrin med handtag

Utfällbart, 1940-tal, trä. Längd: 42-94. Höjd: 23-35 cm

Kondition: slitage, färgbortfall

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 december 2025
kl 20:43:00

13/12 12:46:41 1      Vinnande bud