ÖVRIGT / Diverse / Syskrin med handtag 17516230
nr 1751 6230
Syskrin med handtag
Utfällbart, 1940-tal, trä. Längd: 42-94. Höjd: 23-35 cm
Kondition: slitage, färgbortfall
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 december 2025
kl 20:43:00
13/12 12:46:41